سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- جزییات ثبت نام پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران اعلام شد.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

پی اچ دی آزمون : به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ در مقطع کارشناسی ارشد براساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش آموزش کشور از طریق بررسی سوابق تحصیلی مصاحبه تخصصی، اقدام به پذیرش دانشجو خواهد نمود و در پایان به فارغ التحصیلان مدرک رسمی دانشگاه تهران اعطاء خواهد شد.
ثبت نام الکترونیکی که از تاریخ ۱۴ تیرماه آغاز شده و تا ۸ مردادماه ادامه دارد منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه تهران به نشانی http://golestan.ut.ac.ir انجام خواهد پذیرفت و داوطلبان برای ثبت نام الکترونیکی ملزم به پرداخت مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال به صورت الکترونیکی از طریق کارت های بانکی متصل به بانک شتاب به درگاه حساب بانک معرفی در سایت ثبت نام هستند. شناسه پرداخت در هنگام پرداخت الکترونیکی ۱۱۳۰ است.
بر اساس گزارش روابط عمومی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران، داوطلب باید نسبت به انتخاب رشته مرتبط و انتخاب حداکثر دو رشته (مقطع کارشناسی ارشد) دقت به عمل آورد.
بدیهی است به انتخاب های بیش از سقف اعلام شده ترتیب اثر داده نخواهد شد؛ چنانچه در هر مرحله از ثبت نام، مصاحبه و تحصیل، مشخص شود اطلاعات ارائه شده توسط داوطلب مغایر اطلاعات واقعی است، بلافاصله از ثبت نام یا ادامه تحصیل وی جلوگیری به عمل آمده و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

** قائم مقام وزیر علوم در ستاد خیّرین، درگذشت خیّر حامی دانشگاه فناوری های نوین آمل را تسلیت گفت.
معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم و قائم مقام وزیر علوم در ستاد خیّرین با صدور پیامی درگذشت مرحومه زهرا تفضلی خیّر حامی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پیام تسلیت محمدحسین امید برای آن مرحومه غفران الهی و برای خانواده ایشان صبر وشکیبایی مسئلت شده و آمده است: بدون شک یاد و نام آن بانوی نیک اندیش وخدمات خالصانه شان برای توسعه زیرساخت های آموزش عالی بر تارک دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل جاودان و ماندگار خواهد بود.