دانشگاه آزاد سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر کل انتصابات دانشگاه آزاد اسلامی از عزل ۲ نفر از مسئولین واحدهای این دانشگاه به دلیل تخلف مالی خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، احمد دانیالی گفت: ۲ نفر از مسئولین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل تخلفات و برداشت های مالی غیر قانونی از سمت خود عزل شدند.

وی در خصوص دلیل برکناری این ۲ نفر افزود: بر اساس گزارش بازرسی و حسابرسی دانشگاه آزاد اسلامی این افراد به دلیل دریافت حق الزحمه های غیر قانونی فراتر از مصوبات هیات امنا دانشگاه و مقررات و آیین نامه های اداری و مالی این دانشگاه از سمت خود برکنار شدند و پرونده این افراد برای رسیدگی به کمیسیون تخلفات و برگشت برداشت های اضافه به حساب دانشگاه ارجاع شد.

مدیر کل انتصابات دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: در زمان مسئولیت این افراد، مبالغی بیشتر از حد تعیین شده برای راهنمایی پایان نامه ها برداشت شده که خلاف مقررات دانشگاه آزاد اسلامی بود.

دانیالی با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد با عنایت امام خمینی (ره)، بزرگان نظام و سرمایه مردم ایجاد شده است، گفت: رسیدگی به تخلفات اداری و مالی یا آموزشی در این دانشگاه بسیار سختگیرانه و جدی پیگیری می شود و به طور منظم واحدهای دانشگاه بازرسی و حسابرسی می شوند.