سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارت شرکت در آزمون عملی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته از ۴ مردادماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: آزمون عملی برای کدرشته‌های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۲ و ۱۳۶۴ آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه (۶ ، ۷ و ۸ مردادماه) برگزار می‌گردد.

وی افزود: آن دسته از داوطلبانی که در کدرشته امتحانی مذکور یا کدرشته‌های امتحانی مذکور مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی در موعد مقرر اقدام کرده‌اند، ضرورت دارد برای دریافت پرینت برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۴ مردادماه به سایت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه گفت: همچنین داوطلبان ضرورت دارد برای رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون با توجه به تاریخ برگزاری آزمون هر یک از کدرشته‌های امتحانی مذکور از سه‌شنبه ۵ مردادماه در صورت نیاز به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص به آدرس: تهران- خیابان آزادی- بین خیابان‌های آذربایجان و خوش- نبش کوچه کامیاران- دانشگاه سوره مراجعه کنند.