سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه گیلان گفت: اعلام نتایج آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه گیلان تا تاریخ ۳۰ تیرماه و از طریق تماس تلفنی به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید.

اعلام نتایج آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه گیلان

دکتر سعید کتابچی در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: پس از جمع بندی نهایی گروه های آموزشی از فرایند پذیرش، نتایج آزمون دکتری تا تاریخ ۳۰ تیرماه و از طریق تماس تلفنی به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید.

وی تصریح کرد: اطلاعات تکمیلی مورد نیاز پذیرفته‌شدگان شامل زمان مراجعه جهت سپردن تعهد و انجام ثبت نام مشروط و … از طریق سایت دانشگاه اطلاع رسانی می‌شود.

دکتر کتابچی همچنین به ارائه آماری از داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه دکتری دانشگاه گیلان پرداخت و گفت: از سوی سازمان سنجش ۵۷۰۳ نفر دواطلب واجد شرایط برای انجام مصاحبه به این دانشگاه معرفی شدند که از این تعداد ۱۷۱۰ نفر داوطلب، برای شرکت در مرحله ارزیابی تخصصی دانشگاه گیلان ثبت نام نمودند که با توجه به امکان انتخاب چند کد رشته محل توسط هر داوطلب، در مجموع ۲۴۰۲ تقاضا برای ۶۶ کد رشته محل وجود داشته است.

به گزارش پی اچ دی آزمون ، آزمون دکتری سال ۹۵ با شرکت ۱۵۸ هزار داوطلب در تاریخ ۱۴ اسفند ۹۴ برگزار شد. کارنامه اولیه این آزمون در تاریخ ۱۶ فروردین ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت و داوطلبان تا ۲۲ فروردین برای انتخاب رشته فرصت داشتند.