سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران از سیزدهمین طرح خدمت‌رسانی اردوهای جهادی به مناطق محروم خبر داد.
محسن حسنی علائی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: یکی از مجموعه‌های وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه است که در زمینه خدمت‌رسانی به محرومان و مستضعفان جامعه فعالیت می‌کند.
وی ادامه داد:با نام گذاری امسال  توسط مقام معظم رهبری به نام سال خدمت رسانی، دانشجویان بسیجی دانشگاه تهران را برآن داشت که مجموعه‌ای مستقل در زمینه فعالیت‌های خدمت‌رسانی و جهادی را در این بخش تأسیس کنند. 
علائی بیان داشت :بسیج دانشجویی دانشگاه تهران طی برگزاری این طرح‌های خدمت‌رسانی دستاوردهای درخشانی را کسب کرد و به گونه‌ای که نهمین و دهمین طرح خدمت‌رسانی کانون طی ۲ سال پیاپی در سال‌های ۹۰ و ۹۱ و همچنین دوازدهمین طرح خدمت رسانی در سال ۹۴ به عنوان اردوی جهادی برتر سال کشور مورد تقدیر قرار گرفت 
وی گفت: در سال جاری نیز سیزدهمین طرح خدمت‌رسانی به مناطق محروم  با توجه به دست آورد های مثبت و تاثیرگذار سال گذشته،۲۱مرداد الی ۵ شهریور ماه  با حضور ۳۰۰ تن از دانشجویان و اساتید بسیجی دانشگاه تهران در شهرستان استان آذربایجان غربی برگزار می شود. 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران یادآور شد: هدف از برگزاری این  طرح خدمت‌رسانی  به مناطقی است که به هر دلیلی محروم مانده‌اند و ایجاد فرهنگ خدمت‌رسانی دربین دانشجویان و فرهنگ سازی ادبیات محرومیت زدایی در دانشگاه ها است.
گفتنی است در این راستا از دانشجویان مختلف در رشته های تخصصی پزشکی، دندان‌پزشکی، پرستاری، مامایی، داروسازی، توانبخشی و آموزش بهداشت ،کشاورزی  با گرایش‌های مختلف، کارآفرینی با رویکرد اشتغال زایی بومی، دام پزشکی، عمران، مستندسازی، پژوهش اجتماعی و اقتصادی، آموزش و فرهنگی با رویکرد فرهنگی-اعتقادی استفاده می‌شود.