سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – آیت الله هاشمی رفسنجانی، رییس هیات موسس و هیات امنا و دکتر میرزاده رییس دانشگاه‌ازاداسلامی در جریان سفر به استان کرمان مجتمع آزمایشگاهی و کارگاهی و مجتمع ورزشی واحد سیرجان، خوابگاه دانشجویی دانشگاه آزاد واحد بهرمان، پردیس مفاخر فرهنگی و درمانگاه ابوحامد کرمانی دانشگاه آزاد واحد کرمان را افتتاح و از تندیس دکتر باستانی پاریزی و یادمان شهدای گمنام واحد سیرجان رونمایی کردند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا،آیت الله هاشمی رفسنجانی که به همراه دکتر میرزاده به استان کرمان سفر کرده بودند، پردیس مفاخر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان به مساحت ۲ هکتار را با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان و مسئولان استان افتتاح کردند.این بوستان فرهنگی یک طرح ماندگار فرهنگی و دارای امکانات متنوعی از جمله آمفی‌تئاتر روباز، نمایشگاه‌های فرهنگی، نمازخانه و کافه کتاب است.

افتتاح درمانگاه ابوحامد کرمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

درمانگاه ابوحامد کرمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان نیز به متراژ ۳۵۰ متر و با اعتبار ۷ میلیارد ریال توسط آیت‌الله‌ هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

همچنین کلنگ طرح سرمایه گذاری CHP  به دست آیت‌الله‌ هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده بر زمین زده شد، این طرح یک نیروگاه تولید برق ۶ مگاواتی است که با سرمایه‌گذاری ۱۳ میلیارد تومان به مرحله اجرا خواهد رسید.

بازدید آیت الله هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده از واحد رفسنجان

آیت الله هاشمی رفسنجانی به همراه دکتر میرزاده، از واحد رفسنجان نیز بازدید کرده و در جریان ساخت دو پروژه عمرانی در این واحد قرار گرفتند.پروژه در حال ساخت واحد رفسنجان یک ساختمان کتابخانه به متراژ ۲هزار و ۶۰۰ مترمربع و ساختمان مسجد با هزار متر زیربنا است.

ساختمان کتابخانه واحد رفسنجان با پیشرفت ۹۰درصد و ساختمان مسجد با پیشرفت ۵۰درصد در حال ساخت است.کلنگ احداث این دو پروژه دو سال قبل توسط آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی بر زمین زده شد.

افتتاح خوابگاه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهرمان

در ادامه سفر به استان کرمان رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر میرزاده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهرمان بازدید کرده و در جریان اداره این واحد قرار گرفتند و آیت الله هاشمی رفسنجانی خوابگاه دانشجویی واحد بهرمان که توسط یک خیر ساخته شده و دارای ۲۰ اتاق و ۳ طبقه است را افتتاح کرد.

بازدید دکتر میرزاده از شهرک فناوری آزاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

در ادامه این سفر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از شهرک فناوری آزاد واحد کرمان با مساحت ۸۰ هکتار شامل یک ساختمان اصلی مرکز رشد و شرکت های دانش بنیان با ۶هزار و ۲۳ مترمربع و در ۵ طبقه و قسمت های مختلف دیگر که در حال ساخت است، بازدید کرد.

افتتاح مجتمع آزمایشگاهی و کارگاهی و مجتمع ورزشی واحد سیرجان / رونمایی از تندیس دکتر باستانی پاریزی

مجموعه کارگاهی و آزمایشگاهی واحد سیرجان در راستای پروژه ساها با مساحت ۲هزار و ۳۰ مترمربع در دو طبقه و دو سوله کارگاهی و مجموعه آزمایشگاهی توسط دکتر میرزاده افتتاح شد.این پروژه که در مدت ۱۸ ماه ساخته شد، شامل آزمایشگاه هایی ازجمله شیمی، الکترونیک صنعتی، PLC، ریزپردازنده، مدار منطقی، الکترونیک دیجیتال و… است که دکتر میرزاده از تمامی این آزمایشگاه ها بازدید کرد.

مجموعه ورزشی واحد سیرجان دومین پروژه ای بود که دکتر میرزاده در بازدید از این واحد افتتاح کرد. این مجموعه ورزشی شامل دو سالن کشتی و بدنسازی و سالن چندمنظوره فوتسال، والیبال و بسکتبال به مساحت ۲هزار و ۵۰۰ مترمربع است.

در ادامه بازدید، دکتر میرزاده از واحد سیرجان از تندیس دکتر باستانی پاریزی در دانشکده محمدابراهیم باستانی پاریزی واحد سیرجان رونمایی کرد. این تندیس به پاس خدمات دکتر باستانی پاریزی و توجه به فرهنگ قومی در این واحد ساخته شده است.

بازدید رییس دانشگاه‌ آزاد اسلامی از ساختمان اهدایی دانشکده معماری و هنر واحد سیرجان

 به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، همچنین دکتر میرزاده در جریان سفر به واحد سیرجان، از دانشکده معماری و هنر «حاج داودخان سعیدی» اهدایی خانواده سعیدی که شهریورماه سال جاری افتتاح می شود، بازدید کرد.