سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به تثبیت ریاست استانداردها بر کارگروه پژوهش، فناوری و آموزش استانداری‌ها گفت: این کارگروه ظرفیت مناسبی برای ارتباط موثر دانشگاه‌ها با استاندارها است.

بازدید دکتر وحید احمدی معاون پژوهشی وزیر علوم از ایسنا

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر وحید احمدی در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به افزایش تعامل وزارت علوم با استانداران در دولت یازدهم، گفت: با تلاش و پیگیری وزارت علوم، کارگروه پژوهش، فناوری و آموزش استانداری‌ها بخش تحول اداری استانداری‌ها منفک و ریاست استاندارها بر آن تثبیت شد.

احمدی این کارگروه را ظرفیت بسیار مناسب برای ارتباط مؤثر دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی با استانداران دانست.

وی تأکید کرد: کارگروه پژوهش و فناوری و آموزش استانداری این امکان را به دانشگاه‌ها می‌دهد تا در مدیریت علمی و توزیع مناسب اعتبارات پژوهش  استان‌ها نقش آفرینی کنند.

دبیر کل شورای‌ عالی عتف ادامه داد: مطابق قانون بودجه سال ۹۵ که از احکام دائمی برنامه‌های کشور است، یک درصد اعتبارات هزینه‌ سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی به پژوهش اختصاص می‌یابد که با هدایت و حمایت استانداران این بودجه باید در اختیار دانشگاه‌ها و مرکز پژوهشی قرار گیرد و تمام سازمان‌ها و دستگاه‌های استان نیازهای خود را در قالب طرح پژوهشی به دانشگاه‌ها واگذار کنند.