سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – با حمایت کریدور معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کارگاه آموزشی اصول و فنون مذاکرات تجاری بین‌الملل صادرات در روز ۷ مرداد برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، کارگاه آموزشی اصول و فنون مذاکرات تجاری بین‌الملل با حمایت ۷۰ درصدی هزینه‌ها توسط کریدور صادرات در روز پنج‌شنبه ۷ مرداد ماه جاری برگزار می‌شود.

شرکت‌های دانش بنیان به منظور توسعه روابط تجاری خود در نمایشگاه‌های بین‌المللی و یا مذاکرات تجاری با شرکت‌های بین‌المللی لازم است اصول اساسی در مذاکرات بین‌المللی را رعایت کرده و در چارچوب بین اصولی مذاکرات صحبت کنند. در این راستا کریدور صادرات معاونت علمی اقدام به برگزاری دوره آموزشی اصول و فنون مذاکرات بین‌المللی کرده تاآگاهی مدیران بازرگانی شرکت‌ها را در این خصوص افزایش دهد.

هدف از برگزاری این دوره آشنایی با اصول، فنون و هنر مذاکره و ایجاد مهارت‌های لازم برای ایفاء نقش موثر و هدفمند در مذاکرات بازرگانی و مدیریت جلسات در تعاملات بین‌المللی شرکت‌ها است.

چگونه مذاکره کنیم؟ الزامات موفقیت در مذاکره، بررسی مدل ارتباطی و نقش آن در مذاکره، نکات مهم قبل از جلسه مذاکره، دستور جلسه و  نکات اجرایی، ترکیب تیم مذاکره، مدیریت زمان در جلسات، آداب جلسات مذاکره، ارزش آفرینی در جلسات مذاکره، هنر سوال پرسیدن در جلسات مذاکره، هنر معرفی محصول در جلسات مذاکره، تکنیک‌های اختتام و به نتیجه رساندن مذاکره، چه چیزی را مذاکره کنیم و تحلیل فرایند آمادگی مذاکره برای عقد قرارداد از جمله موضوعات مطرح در این  دوره آموزشی است.