سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر کلینیک صنعت و جامعه دانشگاه تبریز، ضمن تشریح عملکرد گذشته و برنامه‌های آینده، از عقد قرارداد خدمات کلینیکی به ارزش بیش از شش میلیارد و پانصد میلیون ریال در این کلینیک خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر پرویز محمدزاده، با اشاره به تاسیس کلینیک صنعت و جامعه دانشگاه تبریز در سال ۱۳۹۳ گفت: این کلینیک با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان شرقی و با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی به واحدهای تولیدی، عارضه‌یابی و توانمندسازی واحدها و تشکیل شبکه متخصصین تشکیل یافته است.

مدیر کلینیک صنعت و جامعه دانشگاه تبریز، همچنین ضمن اشاره به طرح‌های در حال اجرا توسط این کلینیک، افزود: مشاوره برای طراحی و تدوین نظام برون‌سپاری در شرکت مجتمع پارس جنوبی، شناسایی و استخراج ظرفیت‌های جذب سرمایه گذاری در صنعت خودرو، عارضه‌یابی از ۲۰ واحد تولیدی کفش، بررسی تکنولوژی‌های صنعت بسته بندی در حوزه آجیل و خشکبار با رویکرد بین‌المللی، تقویت زیرساخت‌های قانونی تامین مالی علم و فناوری و نوآوری و … از جمله طرح‌هایی است که در قالب قرارداد با صنایع، شرکت‌ها، دستگاه‌ها و سازمان‌های مختلف در حال اجرا است.

به گفته وی، تفاهم همکاری با اداره کار، تهیه سند چشم‌انداز ۱۰ ساله این مرکز، برنامه‌ریزی و شروع شناسایی نخبگان و تشکیل شبکه متخصصین کلینیک صنعت و جامعه، از فعالیت‌های تشکیلاتی دیگر این مرکز است.

دکتر محمدزاده، با اشاره به برنامه‌های آتی این مرکز خاطرنشان کرد: اجرای کلینیک سیار برای خوشه‌ها و بنگاه‌های مختلف منطقه، راه‌اندازی کلینیک مجازی، پیگیری و تکمیل شبکه متخصصین و غیر دانشگاهی کلینیک و برگزاری گردهمایی مدیران تولیدی و اصناف استان به همراه ارائه برنامه ریزی استراتژیک خوشه کفش تبریز از جمله این برنامه‌ها است.