حمید میرزاده سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه برنامه دارد یک بیمارستان در شهر کرمان با همکاری وزارت بهداشت راه اندازی کند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، آیت‌الله‌ هاشمی رفسنجانی رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد، معاونان، مدیران کل و روسای واحدهای استان کرمان برای شرکت در هفتمین جلسه هماهنگی و پایش امور استان‌ها به استان کرمان سفر کرده اند.

حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد در این نشست گفت: دانشگاه آزاد به یک الگوی جهانی و پدیده بین‌المللی تبدیل شده که در تاریخ علمی جهان بی نظیر است. واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با گستردگی خود در سطح کشور، به توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آن منطقه کمک کرده اند.

وی افزود: تاسیس یک بیمارستان در شهر کرمان توسط دانشگاه آزاد اسلامی از برنامه‌های این دانشگاه بوده و مجوز آن نیز قبلاً از سوی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه اخذ شده است.

رئیس دانشگاه آزاد عنوان کرد: با نظر مساعد وزیر بهداشت مقرر شد یک بیمارستان با مشارکت این دانشگاه، وزارت بهداشت و با کمک‌های خیرین و استانداری در کرمان تاسیس شود.

میرزاده خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم تا یک بیمارستان در شان دانشگاه آزاد اسلامی و مردم کرمان بسازیم.