سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  اصفهان- ایرنا- معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، از پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه بر اساس ممیزی رشته محل ها خبر داد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش ایرنا، فرهاد حسین زاده لطفی روز سه شنبه در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: دور دوم ممیزی رشته محل های تحصیلی این دانشگاه از دو ماه پیش شروع شده است و هم اکنون در حال بررسی تمام رشته محل های واحدهای دانشگاه آزاد هستیم.
وی اظهار کرد: در مهر سالجاری ظرفیت رشته محل های مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی بر اساس این ممیزی تعیین خواهد شد.
حسین زاده لطفی افزود: واحدهایی که توانایی و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری بهتر و بیشتری دارند پذیرش بیشتری خواهند داشت و اگر واحدی شرایط مناسب جذب دانشجو در این مقطع را نداشته باشد، پذیرش دانشجوی آنها تا حد صفر کاهش خواهد یافت.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: دانشگاه آزاد از دو سال پیش طرح توسعه تحصیلات تکمیلی را در دستور کار خود قرار داد که در فاز اول این کار بصورت کمی پیش رفت و در کنار آن باید به توسعه کیفی نیز توجه ویژه بشود.
وی با اشاره به ابلاغ آیین نامه تشویقی و رکود علمی اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: برای اولین بار آیین نامه تشویقی و رکود علمی اعضای هیات علمی، تدوین و به واحدهای دانشگاهی ابلاغ شد.
حسین زاده لطفی گفت: این اقدام نشان دهنده اهمیت بالای توجه به عملکرد اعضای هیات علمی است.
وی گفت: این آیین نامه کامل ترین آیین نامه کشور در نوع خود است و سعی شده از تجربیات سایر دانشگاه ها نیز در تدوین آن استفاده شود.
حسن زاده لطفی با اشاره به وضعیت مطلوب آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد نجف آباد گفت: واحد نجف آباد یکی از بهترین واحدهای ما به حساب می آید و توسعه تحصیلات تکمیلی در آن بسیار خوب اتفاق افتاده است.
وی افزود: در واحد نجف آباد با وجود توسعه موسسات آموزش عالی در سال های اخیر و کاهش رشد جمعیتی در آنها، این واحد دانشگاهی هیچگاه با کاهش دانشجو مواجه نشده است.
شهرستان نجف آباد در ۳۰ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
۶۰۲۷/ ۷۱۳۷/۷۱۵۰ غ-ک/۱۷۷۲