سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – چهارمین دوره همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات از سوی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در مهر ماه جاری برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) پس از سه دوره برگزاری همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات، چهارمین دوره این همایش را به ریاست دکتر وحید احمدی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌کند.

این همایش در روز ۷ مهر ماه جاری برگزار می‌شود.

چشم‌انداز ۱۰ ساله همایش مدیران فناوری اطلاعات تبدیل شدن به بزرگترین گردهمایی بین‌المللی فناوری اطلاعات در منطقه، معتبرترین جایزه ملی و بین‌المللی در حوزه فناوری اطلاعات، مهمترین فن بازار ملی و بین‌المللی تخصصی تازه‌های فناوری اطلاعات و بزرگترین جشنواره/ نمایشگاه ملی و بین‌المللی تخصصی تازه‌های فناوری اطلاعات تعریف شده است.

در سومین دوره این همایش در سال ۱۳۹۴ حدود ۴۰۰ نفر از مدیران فناوری اطلاعات شرکت کردند و بیش از ۱۳۰ دستاورد ارائه شد و برای اولین بار جایزه فاب (فناوری اطلاعات برتر) از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دستاوردهای برتر اعطا شد.

همچنین شرکت‌ها و سازمان‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات در حاشیه همایش، دستاوردها و خدمات فناوری اطلاعات خود را در قالب نمایشگاه تخصصی فناوری اطلاعات ارائه کردند.

برگزاری نشست‌های تخصصی و ارائه دستاوردهای برگزیده با تاکید بر رویکرد «فناوری اطلاعات از چشم‌انداز سیستم‌های اجتماعی- تکنیکی، تبادل دیدگاه‌ها، ایده‌ها و تجربه‌های علمی، فناوری، سیاستی مدیریتی و اجتماعی- فرهنگی در حوزه فناوری اطلاعات با جامعه علمی و برقراری ارتباط و پیوند کاری میان صاحبنظران و محققان علوم انسانی و اجتماعی، سیاستگذاری و مدیریت، علوم و مهندسی در حوزه فناوری اطلاعات و زمینه‌های مرتبط از جمله اهداف تعیین شده در چهارمین دوره همایش است.