سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ارتقای سطح علمی آموزشی-پژوهشی اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سالانه کمک هزینه سفر اساتید برای ارائه مقاله در کنگره‌های بین‌المللی منتخب را اعطا می‌کند.

علوم شناختی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، این تسهیلات برای شرکت در کنگره‌های منتخب ستاد، به واجدین شرایط تعلق می‌گیرد. برای این منظور متقاضی پس از ثبت نام در سایت ستاد بر طبق فراخوان اعلام شده از تاریخ اول مرداد ۹۵ با ارائه خلاصه مقاله خود می‌تواند از فرصت فراهم شده در این زمینه استفاده کند.

بر اساس اعلام ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی، اسامی افراد پذیرفته شده حداکثر یک ماه پس از پایان مهلت ارسال مدارک (آخرین مهلت ۱۵ شهریور) و بر اساس نظر شورای مشترک آموزش و پژوهش ستاد اعلام می‌شود؛ دریافت حمایت در دو مرحله انجام خواهد شد.

مرحله اول شامل «ثبت نام متقاضی در سایت ستاد و ایجاد نام کاربری»، «ارسال مدارک و مستندات مورد نیاز»، «بررسی مدارک و مستندات در شورای مشترک آموزش و پژوهش» و «اعلام نتایج دریافت حمایت» است.

مرحله دوم نیز شامل «شرکت در کنگره و ارائه مقاله»، «ارائه گزارش کار بر اساس فرمت ستاد و ارسال مستندات مورد نیاز بر اساس آیین نامه» و «پرداخت کمک هزینه سفر» است.