سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان یزد از واسپاری تعداد ۸۷ پایان‌نامه دانشجویی دانشگاه علم و هنر یزد به این مرکز خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، داود پاک‌طینت با اشاره به قانون واسپاری پایان‌نامه‌های دانشجویی که از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی است، گفت: تعداد ۸۷ پایان‌نامه دانشجویی از دانشگاه علم و هنر یزد به مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان منتقل شده است که مراحل فهرست‌نویسی و ثبت در سامانه را می‌گذراند.

وی پایان‌نامه‌های منتقل شده به مرکز را مربوط به مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد اعلام کرد و افزود: این پایان‌نامه‌ها شامل رشته‌های تحصیلی مدیریت صنعتی، مدیریت جهانگردی، مهندسی مالی، کامپیوتر، معماری، صنایع، مدیریت بهره وری، سیستم‌های اقتصادی و اجتماعی هستند.

پاک‌طینت با تاکید بر رعایت حقوق معنوی نویسندگان و تهیه‌کنندگان پایان‌نامه‌ها، گفت: این پایان‌نامه‌ها براساس مقررات حاکم و در چارچوب آیین‌نامه‌های مصوب، پس از فهرست‌نویسی و آرشیو در اختیار محققان قرار می‌گیرد.

این مسئول در پایان، مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان را محل مناسب و امنی برای حفاظت از اسناد مکتوب دانست و تاکید کرد: این مرکز با توجه به پشتیبانی‌های فنی و تخصصی که در خصوص اسناد مکتوب انجام می‌دهد، می‌تواند میزبان تولیدات مکتوب محققان و پژوهشگران استان باشد.