سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر کل امور فناوری استان‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: یکی از برنامه‌های عملیاتی دفتر در سال جاری، استفاده از ظرفیت‌های وقف در امور علمی و فناورانه است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، محمدصادق حاجی‌تاروردی در خصوص جهت‌دهی وقف در حمایت از توسعه فناوری استان‌ها اظهار کرد: در برنامه عملیاتی سال ۹۵ دفتر، برگزاری «همایش ملی علمی و کاربردی نقش واقفین و خیرین در توسعه فناوری و نوآوری» لحاظ است.

وی افزود: همایش ملی علمی و کاربردی نقش واقفین و خیرین در توسعه فناوری و نوآوری، به منظور جهت‌دهی وقف در امور علمی و فناورانه و استفاده از ظرفیت‌های وقف و خیران داخل کشور برای توسعه فناوری و نوآوری برگزار خواهد شد.

به گفته حاجی‌تاروردی، از دیگر اهداف برگزاری این همایش جذب ظرفیت خیران ایرانی مقیم خارج از کشور در استان‌ها و معرفی فرصت‌های علمی و فناوری برای انجام امور خیریه است.

وی تصریح کرد: پیشنهاد برگزاری همایش ملی علمی و کاربردی نقش واقفین و خیرین در توسعه فناوری و نوآوری به زودی در قالب یک پیشنهاد از سوی دفتر امور فناوری استان‌ها ارائه می‌شود.

مدیر کل امور فناوری استان‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به شبکه‌سازی مجمع خیران استانی، گفت: برگزاری همایش ملی علمی و کاربردی نقش واقفین و خیرین در توسعه فناوری و نوآوری پیش نیاز راه‌اندازی این شبکه است که امیدوار هستیم هر چه زودتر با هماهنگی‌های لازم برگزار شود.