سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس سازمان امور دانشجویان از طرح رتبه بندی فضای ورزشی دانشگاهها و در دستور کار قرار گرفتن تجهیز ۱۰۰ خوابگاه دانشجویی خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مجتبی صدیقی رییس سازمان امور دانشجویان صبح امروز در نشست خبری سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویی که در محل سازمان امور دانشجویان برگزار شد، با اشاره به سه بازوی موثر در حوزه تربیت بدنی گفت: اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم ( عهده دار کار پشتیبانی تربیت بدنی دانشگاهها)، پژوهشگاه علوم ورزشی و تربیت بدنی( عهده دار بررسی علمی تربیت بدنی) و فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی (عهده دار رقابت‌های ورزشی و عمدتا بین المللی) سه بازوی این حوزه شناخته می شوند.
وی افزود: در کنار توسعه ورزش دانشگاهی در این المپیاد، ابعاد دیگر همچون اشتغالزایی و کارآفرینی نیز مد نظر قرار گرفته است.
صدیقی عنوان کرد: یکی از مسایل مدنظر در حوزه ورزش برای امسال، تجهیز فضای ورزشی خوابگاههای دانشگاهها است که حدود ۱۰۰ خوابگاه پسران و دختران دانشجو را انتخاب کرده و به کمک صندوق رفاه به اتاق های تندرستی مجهز می شوند.
وی ادامه داد: همچنین طرح رتبه بندی کیفی فضای ورزش دانشگاهها در دستور کار است تا مواردی که با استاندارهای لازم فاصله دارند بعنوان هدف برای تجهیز و تعمیر قرار گیرند.
صدیقی گفت: امیدواریم این رتبه بندی در نیمه دوم سال ۹۵ اعلام شود.
این خبر در حال تکمیل است.