سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – جوانترین و مسن ترین داوطلبان کنکور ۹۵ از اهداف خود برای شرکت در آزمون سراسری می گویند.

 

خلیل شکریان مسن ترین داوطلب شرکت در کنکور سراسری در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: متولد ۱۳۱۵ هستم و با توجه به اینکه ۶۰ سال از درس و تحصیل دور بوده ام به دلیل تنهایی و برای پر کردن اوقات فراغت خود تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم.
 
وی اظهار داشت: به دلیل علاقه ام به نقاشی غیر از شرکت در گروه آزمایشی علوم انسانی در هنر نیز ثبت نام کرده و تصمیم دارم که نقاشی را به صورت حرفه‌ای ادامه دهم. 
شکریان افزود: سال ۱۳۳۹ دیپلم خود را در رشته ادبی گرفتم، حدود ۳۶ سال تربیت بدنی را تدریس کرده و ۲۰ سال است که باز نشسته شده‌ام. 
 
در ادامه بهار بلوچی جوانترین داوطلب کنکور سراسری گفت: متولد سال ۱۳۸۰ هستم به دلیل علاقه ام به درس خواندن از سه سالگی به طور غیر رسمی مشغول به تحصیل شدم و ۵ کلاس اول ابتدایی را جهشی خواندم. 
بلوچی تصریح کرد: سال ۱۳۸۷ و در سن ۵ سالگی وارد مدرسه شدم در پیش دبستانی ثبت نام و با حضور در کلاس پنجم تحصیل خود را ادامه داده و امسال دیپلم خود را گرفتم. 
وی اظهار داشت: برای آزمون جهشی به سازمان استثنایی کشور مراجعه و طی دو هفته ۴ مقطع تحصیلی را آزمون دادم. 
بلوچی گفت: می خواهم در رشته پزشکی در دانشگاه سراسری ادامه تحصیل دهم.