سید جواد انگجی رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – تبریز – رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی از تشکیل ستاد استقبال از تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، سید جواد انگجی ظهر دوشنبه با اشاره به مصوبه هشتمین اجلاس وزرای گردشگری سازمان همکاری های اسلامی که در کشور نیجر برگزار شد، گفت: در این اجلاس تبریز به عنوان شهر نمونه گردشگری در سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است و ما در قبال آن احساس وظیفه می کنیم.

وی افزود: تبریز دارای میراث غنی فرهنگی و تاریخی، مهد علم و فرهنگ و هنر بوده و آثار تاریخی به جا مانده از گذشته با معماری زیبا و منحصر به فرد می باشد و انتخاب آن به عنوان شهر نمونه گردشگری موجب فخر و مباهات ماست.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان ادامه داد: ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز نیز دوستدار سرزمین آبا و اجدادی خود هستیم که با عشق به ایران عجین شده است و با تشکیل کمیته تخصصی، به همراه همه  اقشار، کسبه، بازاریان، صنوف مختلف، اهل قلم، ارگان ها و نهادها و دستگاه های استان که در تبریز استقرار یافته اند، به این امر مهم کمک و یاری می کنیم.

انگجی تأکید کرد: اساتید دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با انجام کارهای علمی و پژوهشی، ارائه طرح های کاربردی و راه کارهای اجرایی، آماده سازی زیرساخت های لازم از جمله زیباسازی شهری، معماری و مبلمان شهری در این راستا مشارکت و همکاری خواهند کرد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز با بیان اینکه تبریز  تنها شهری است که دارای مقبره الشعرا و عرفاست، گفت: تبریز شهر اولین هاست وخیلی خوشحالیم که دانشگاه آزاد اسلامی تبریز به عنوان اولین واحد دانشگاه آزاد اسلامی در این شهر بنا نهاده شده و در نظر داریم، وظیفه خود را در قبال این شهر عظیم، به نحو احسن انجام دهیم.