سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – چاپ نقشه راه و کارت امتیازی متوازن دانشگاه علوم پزشکی گیلان،با تلاش اعضای کارگروه تخصصی تدوین برنامه راهبردی این دانشگاه،تدوین شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن قدردانی از اعضای کمیته راهبردی دانشگاه جهت حضور و مشارکت در جلسات، گفت: امروز ثمره تلاش اعضای کمیته راهبردی دانشگاه ، محور تمام فعالیت های آینده دانشگاه است.

وی افزود: پس از ساعت‌ها تلاش و همراهی، اینک نقشه راه دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ترسیم شده است. نقشه‌ای که اگر اجرایی و عملیاتی شود، می‌تواند دانشگاه را به موفقیت برساند . در این راستا، با تکمیل شناسنامه سنجه‌ها و تدوین پروژه ها، برنامه راهبردی وارد فاز عملیاتی می‌شود.

دکتر یوسف زاده چابک، با آرزوی به ثمر نشستن این همه تلاش، تصریح کرد: این همه همراهی و همرنگی که امروز به دست آمده شاید در ابتدای امر به دور از ذهن بود اما آن چه مسلم است استان و کشور از اثرات این نشست‌ها در آینده بهره مند خواهد شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایان خاطرنشان کرد: با اتمام برنامه ریزی‌ها، تمامی کارکنان دانشگاه باید جایگاه خود را در تحقق این برنامه‌ها بشناسند و نباید فراموش کنند که استراتژی ها با اقدام و عمل و اجرای برنامه‌های کارت امتیازی متوازن به بلوغ خواهد رسید.

گفتنی است، معاونان و جمعی از اساتید و مدیران دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مسوولین سازمان‌های مرتبط در حوزه سلامت، اعضای کارگروه تخصصی تدوین برنامه راهبردی دانشگاه علوم پزشکی گیلان را تشکیل می‌دهند.

کارت ارزیابی متوازن یک مفهوم نوین مدیریتی است که به همه مدیران در همه سطوح کمک می‌کند تا بتوانند فعالیت‌های کلیدی خود را پایش و کنترل کنند.