سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم­ جوی طی احکام جداگانه‌ای دکتر مجتبی ذوالجودی زرندی را به سمت معاون پژوهش و فناوری و دکتر علی مهدی‌نیا را به سمت سرپرست آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم­ جوی منصوب کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، در بخشی از حکم دکتر ناصر حاجی‌­زاده ذاکر،‌ رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم­ جوی خطاب به دکتر مجتبی ذوالجودی زرندی آمده است: «با توجه به حسن تعهد و تجربیات جنابعالی، به سمت معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه منصوب می‌شوید».

پیرو این حکم، دکتر حاجی ­زاده ذاکر ضمن آرزوی توفیق از درگاه خداوند متعال برای وی، اظهار کرد: «امید است با بهره گیری از ظرفیت همه همکاران هیات علمی در جهت نیل به اهداف پژوهشی و فناوری پژوهشگاه و در راستای اهداف عالیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیازهای علمی کشور شاهد پیشرفت در پژوهشگاه باشیم».

بر اساس این گزارش،‌ دکتر ذوالجودی دارای دکتری فیزیک دریا است. وی پیش‌تر مدیریت آزمایشگاه و عملیات میدانی و معاون توسعه و پشتیبانی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی را بر عهده داشت و هم اکنون رییس بسیج اساتید پژوهشگاه وعضو هیات مدیره انجمن علوم و فنون دریایی ایران است.

دکتر ذوالجودی همچنین سوابقی از جمله معاون پژوهشی سازمان هواشناسی کشور، رییس پژوهشکده هواشناسی، دبیر شورای عالی اقیانوس ­شناسی کشور، مدیر کل مرکز علوم­ جوی و اقیانوسی، سرپرست پژوهشکده اقلیم­‌شناسی مشهد و برگزیده بیست و ششمین جشنواره خوارزمی (رتبه سوم) پژوهش‌های کاربردی را در کارنامه خود دارد.

همچنین رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس ­شناسی و علوم ­جوی در بخشی از حکم دکتر علی مهدی‌نیا نیز آورده است: «با توجه به حسن تعهد و تجربیات جنابعالی، به سمت سرپرست آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه منصوب می‌شوید».

پیرو این حکم، دکتر حاجی ­زاده ذاکر ضمن آرزوی توفیق از درگاه خداوند متعال برای ایشان، اظهار کرد: «انتظار می‌رود با همکاری مسؤولین آزمایشگاه‌ها، اقدام لازم جهت استفاده بهینه از تجهیزات آزمایشگاهی، درآمدزایی، توسعه و ارتقای آزمایشگاه‌های پژوهشگاه به سطح آزمایشگاه مرجع ملی به عمل آید».

دکتر مهدی‌نیا دکترای شیمی تجزیه، دانشگاه تربیت مدرس و هم‎‌اکنون عضو هیات علمی پژوهشگاه ملی اقیانوس‎شناسی و علوم جوی است.

وی پیش‌تر مدیر گروه و رییس پژوهشکده علوم زیستی دریا در پژوهشگاه بوده است.