سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – باشگاه دانش‌آموزی هوافضای جوان که توسط ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی و دانشگاه جامع امام حسین(ع) و با هدف ترویج و فرهنگسازی فناوری‌های هوایی راه‌اندازی شده، امسال موفق به جذب بیش از دو هزار دانش‌آموز شده است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، باشگاه هوافضای جوان به همت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  دانشگاه جامع امام حسین (ع) سال گذشته راه‌اندازی شد.

باشگاه هوافضای جوان با هدف آموزش مفاهیم بنیادی هوافضا به جوانان، ترویج و فرهنگسازی فناوری‌های هوایی، معرفی رشته مهندسی هوافضا و ظرفیت‌های شغلی این رشته در کشور و ارائه کارگاه‌های ساخت هواپیمای مدل، اقدام به تاسیس شده است.

این باشگاه برای جذب بیش از پیش دانش آموزان مستعد در این حوزه، امسال فعالیت خود را در شبکه‌های اجتماعی آغاز کرد که تاکنون با گذشت حدود ۴ ماه، موفق به جذب بیش از ۲ هزار مخاطب شده است.

راه‌اندازی چنین سایتی می تواند راهی باشد که نسل جدید هر چه بیشتر با ظرفیت‌های فناوری حوزه هوافضا آشنا شود و با افزایش روزافزون مخاطبین، گامی مهم در راستای تامین نیروی انسانی متخصص در آینده صنعت هوافضا برداشته شود.