سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – نرم افزار مجموعه قوانین و مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری توسط دانشگاه تبریز تهیه و تدوین شد.

وزارت علوم

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، این طرح با توجه به ضرورت آشنایی مدیران مجموعه آموزش عالی کشور با قوانین و مقررات، شیوه‌نامه و آئین‌نامه‌ها در راستای مدیریت بهتر در سازمان‌ها و همچنین دسترسی آسان و سهل به اطلاعات، در قالب یک لوح فشرده نرم‌افزاری تهیه و تدوین شده است.

این نرم افزار به عنوان طرح ملی مصوب در طی یک سال طراحی شده و قابل نصب در رایانه‌های شخصی و گوشی‌های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید است و هر ۶ ماه بروز رسانی خواهد شد.

نرم افزار “مجموعه قوانین و مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری” توسط سید صمد حسینی و با همکاری فرشاد فرهادنیا، معاون مرکز فناوری اطلاعات و خدمات رایانه‌ای دانشگاه تبریز و محمد برجی و ذوالفقار سلمانیان، کارشناسان این مرکز ، سعید رضایی معاون رئیس هیات امنا و هیات ممیزه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ناهید فخرایی کارشناس دفتر هیات امنا تهیه و تدوین شده است.

نرم افزار مذکور با آرم لوگوی مشترک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه تبریز و با امضای مشاور وزیر و رئیس مرکز هیات‌های امنا و هیات‌های ممیزه وزارت علوم به تمامی مراکز آموزش عالی برای بهره‌برداری ارسال شده است.