با برگزاری جلسه تودیع و معارفه در دفتر مرکزی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها،دکتر ودود حیدری به عنوان رئیس جدید مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و همچنین حسین سروقامت به عنوان مدیر فرهنگی این نهاد منصوب شدند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، در این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدیان رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام والمسلمین قریشی معاون فرهنگی سیاسی این نهاد و جمعی از مدیران و رؤسای ادارات،  دکتر ودود حیدری به عنوان رئیس جدید مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی منصوب شد و از زحمات مهدی بلوکات رئیس سابق این مرکز قدر دانی و تشکر به عمل آمد.

همچنین در این جلسه حسین سروقامت به عنوان مدیر فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه ها منصوب شد.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی در این جلسه ضمن تشکر از زحمات بلوکات و تلاش های مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی در نشر اهداف فرهنگی عقیدتی مجموعه نهاد رهبری در دانشگاه ها و تعمیق تفکر انقلاب اسلامی در بین دانشگاهیان، این مرکز را مهترین عامل در ارتباط بین نهاد و مجموعه های فرهنگی انقلابی با بدنه دانشگاه دانست.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری (مأوا)، همچنین وی حضور دکتر حیدری را با توجه به سوابق درخشان ایشان در مجموعه ها و رسانه های انقلابی به فال نیک گرفت و تاکید کرد:این امر موجب ارتقاء این مرکز خواهد شد.