رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان گفت: اجرای پروژه بزرگ پژوهشی و آموزشی، چشم‌اندازی مناسب را در راستای توسعه فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در استان گیلان نشان می‌دهد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا منطقه گیلان، دکتر پورعابدی، از پروژه در حال ساخت مجتمع آموزشی، پژوهشی و اداری جهاد دانشگاهی گیلان، واقع در اراضی فاز دوم مسکن مهر رشت، بازدید و در جریان روند پیشرفت پروژه قرار گرفت.

در جریان این بازدید، مهندس جمشید رسایی، رییس جهاددانشگاهی استان گیلان، گزارشی از طرح کامل مجموعه آموزشی، پژوهشی و اداری، روند اجرای عملیات، فازهای اجرا شده و مراحل تکمیل این پروژه به بازدیدکنندگان ارایه کرد.

دکتر پورعابدی نیز ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته، خاطرنشان کرد: اجرای این پروژه، چشم‌اندازی مناسب را در راستای توسعه فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در استان گیلان نشان می‌دهد.

رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان افزود: جهاددانشگاهی گیلان، علی‌رغم برخورداری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خوب نیروهای پژوهشگر خود، به واسطه نداشتن فضای فیزیکی مناسب، امکان توسعه مطلوب فعالیت‌ها و بهره‌مندی از این توانایی‌ها را نداشته که ان‌شاءالله با اتمام این پروژه، چنین شرایطی فراهم خواهد شد.

در این بازدید، دکتر اصغری، رییس مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات (رویش) جهاد دانشگاهی، دکتر روزبهان، رییس سازمان چای کشور، مهندس بختیاری، مدیر اداری راهبری پارک‌ها و مراکز رشد علم و فن‌آوری و معاونان جهاد دانشگاهی واحد گیلان نیز حضور داشتند.