رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از اعلام زمان و مکان مصاحبه ۵۴ رشته بدون آزمون و ۵۲ رشته پژوهش محور دوره دکتری تخصصی سال جاری دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر بهروز دانشیان با اعلام این خبر گفت: مصاحبه شوندگان در ۵۴ رشته بدون آزمون و ۵۲ رشته پژوهش محور دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش این دانشگاه به نشانی www.azmoon.net  از زمان و محل مصاحبه خود اطلاع یابند.

وی در ادامه افزود: واجدین شرایط دعوت به مصاحبه دوره بدون آزمون دانشگاه آزاد تمامی سوابق علمی و تحقیقاتی نظیر پروژه، مقاله، ترجمه و تالیف که در زمینه های مربوط به رشته تخصصی خود کسب کردند را به انضمام ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد خود در روز مصاحبه به همراه داشته باشند.

دانشیان در خصوص مصاحبه دوره دکتری پژوهش محور نیز خاطر نشان کرد: حضور استاد راهنمای طرح به همراه داوطلب در جلسه مصاحبه الزامی است و داوطلبان این دوره باید علاوه بر مدارک فوق فرم طرح تحقیقاتی که در زمان ثبت نام ارسال نموده اند را به همراه داشته باشند.

وی گفت: علاقه مندان به دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد در تاریخ اعلام شده برای مصاحبه حاضر شوند و عدم حضور داوطلبان در جلسه مصاحبه به منزله انصراف از پذیرش محسوب می‌شود.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اطلاعات لازم در خصوص تاریخ ، زمان و محل مصاحبه سایر رشته های دوره های بدون آزمون و پژوهش محور دکتری تخصصی متعاقباً از طریق سامانه مذکور اعلام خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، نتایج نهایی مصاحبه در دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد پس از انجام مصاحبه علمی نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.