رییس سازمان سما از تشکیل پرونده الکترونیک سلامت برای تمامی دانش آموزان مدارس سما در کشور خبر داد.

سازمان سما

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر زرهانی درجلسه هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی که با حضور دکتر میرزاده رییس دانشگاه و معاونین برگزار شد، گزارشی در خصوص ایجاد پرونده الکترونیک سلامت دانش آموزان سما ارائه داد و افزود: در این طرح برای کلیه دانش آموزان مدارس سما در سراسر کشور پرونده سلامت الکترونیک تشکیل شده است. همچنین این پرونده‌ها در ۳۰ استان به صورت آزمایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد و مقرر شد با هماهنگی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد این طرح ادامه یابد.

وی در ادامه تصریح کرد: پالایش کلی اطلاعات سلامت دانش آموزان و جمع آوری اطلاعات در سطح ملی به منظور تصمیم گیری و تصمیم سازی از جمله اهداف طرح پرونده الکترونیک سلامت دانش آموزان است.

در این جلسه دکتر طه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گزارشی از بررسی های کمیسیون شماره دو هیات رییسه در خصوص شرکت های دانش بنیان فرهنگی ارائه کرد.

وی افزود: به موجب مصوبه هیات رییسه دانشگاه آزاد و شورای اقتصاد دانش بنیان این دانشگاه بخشنامه، شیوه نامه و برنامه راهبردی تشکیل شرکت های دانش بنیان فرهنگی در حوزه فرهنگی با همکاری معاونت برنامه ریزی و معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه در مراحل نهایی تدوین است که به زودی ابلاغ خواهد شد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با دانشجویان خاطرنشان کرد: تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه های فرهنگی و دانشجویی جزو رئوس برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی است و این دانشگاه برنامه های جدی برای پیگیری منویات ایشان دارد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، در این جلسه از صفحه جدید انگلیسی پورتال سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس http://iau.ac.ir/en رونمایی شد.
انتهای خبر