رئیس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان از افزایش سهمیه عتبات دانشگاهیان خبر داد.

استانها/ عتبات

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین فقیهی با اعلام این مطلب گفت: پیش از این مقرر شده بود در پانزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات ۱۳هزار نفر اعزام شوند، اما به دلیل استقبال زیاد، این تعداد به حدود ۱۷ هزار دانشگاهی افزایش یافت.

وی با اعلام این مطلب که اسامی زائرین اصلی و ذخیره از دانشگاهیان متقاضی اعزام به عتبات پس از قرعه‌کشی در سایتwww.labbayk.ir اعلام شده است، گفت: سهمیه اضافه شده به نسبت تاریخ هایی که ثبت نام بیشتری دارند، قرعه کشی خواهد شد.

فقیهی گفت: اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از اول مرداد ماه آغاز و تا ۸ آبان ماه ادامه خواهد یافت و در این مدت در مجموع حدود ۱۷ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

وی افزود: با نزدیک شدن به عید سعید فطر قرعه کشی سهمیه جدید در قالب ۱۱۰ کاروان به صورت اینترنتی روز دوشنبه ۱۴ تیرماه توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان انجام می‌شود و نتایج از امروز( ۱۵ تیر ماه) از طریق سایت لبیک به اطلاع پذیرفته شدگان محترم خواهد رسید.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی لبیک، متقاضیانی که در مرحله اول قرعه کشی انتخاب نشده اند می توانند با مراجعه به لینک مشاهده نتایج قرعه کشی عتبات از ساعت ۱۶ امروز(سه‌شنبه ۱۵ تیرماه) در سایت لبیک نتایج را مشاهده نمایند.