سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در کدرشته محلهای بورسیه و دارای شرایط خاص آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ امروز (دوشنبه) منتشر می شود.

پی اچ دی آزمون : حسین توکلی دو شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: داوطلبان مجاز کد رشته محل های بورسیه و دارای شرایط خاص که در این رشته ها فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کرده اند امروز می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش از نتیجه اولیه خود مطلع شوند.
وی گفت: همزمان با اسامی معرفی شدگان، برنامه زمانی انجام مصاحبه از معرفی شدگان و همچنین زمان برگزاری آزمون تشریحی و یا پروژه عملی در کد رشته‌ های امتحانی ذیربط از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org منتشر می شود.
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: آزمون عملی رشته‌های تحصیلی پروژه دار منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود.
وی یادآور شد: تعداد ۱۹ هزار و ۷۱۷ نفر در این دوره معرفی شده اند که از این تعداد۷ هزار و ۶۸۲ نفر زن (معادل ۳۹ درصد) و ۱۲ هزار و ۳۵ نفر مرد (معادل ۶۱ درصد) هستند.
توکلی خاطرنشان کرد: ظرفیت پذیرش در کدرشته محل های بورسیه و دارای شرایط خاص در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ تعداد ۴ هزار و ۷۴۰ نفر است.