کلاس طلاب سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – شرایط تکمیل ظرفیت پذیرش سال تحصیلی ۹۵-۹۶ حوزه علمیه استان تهران طی اطلاعیه ای اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه آمده است: داوطلبانی که در مرحله اول به علت تکمیل ظرفیت مردود اعلام شده اند مجددا به سایت www.howzeh-qom.com مراجعه کنند و برای انتخاب مدرسه از لیست تکمیل ظرفیت اقدام کنند و بعد از ورود به سایت مذکور و مشاهده مجدد نتیجه آزمون روی کلمه اینجا (که در پایین صفحه نتیجه آزمون مشخص می باشد) کلیک کنند.

در صورتی که لیست ظرفیت خالی مدارس برایشان باز شد با انتخاب یکی از مدارس استان تهران، مردودی ایشان تبدیل به قبولی می شود و از قبولی خود در آزمون پرینت بگیرند.

داوطلبانی که با انتخاب مدرسه ظرفیت خالی استان مردودی ایشان تبدیل به قبولی شده است با اخذ پرینت قبولی آزمون به سایت http://www.howzehtehran.org/  مراجعه و برای تشکیل پرونده در قسمت تکمیل ظرفیت و کمیسیون پذیرش اقدام کنند.

در مرحله سوم به جای فرم کمیسیون پذیرش پرینت قبولی خود را بارگذاری کنند تا متعاقبا برای مصاحبه و دوره میثاق با آنهاد تماس گرفته شود.