رییس کمیته ملی ربوکاپ ایران گفت: تیم‌های دانشگاه آزاد قزوین، امیرکبیر، باسط پژوه، دبیرستان فرززانگان تهران با کسب امتیازات لازم به مرحله بعدی مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان ۲۰۱۶ صعود کردند.

یازدهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، مرتضی موسی‌خانی با اعلام این خبر اظهار کرد: رقابت‌های جهانی لیگ امدادگر واقعی تیم MRL دانشگاه آزاد قزوین با کسب بیشترین امتیاز به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کرد.

وی افزود: تیم لیگ «امدادگر واقعی» دانشگاه آزاد قزوین باید در این مرحله با تیم هایی از کشورهای تایلند، هلند، آمریکا و اتریش به رقابت بپردازد.

موسی‌خانی تصریح کرد: دانشگاه امیرکبیر در لیگ انسان‌نما (سایز نوجوان) حضور دارد؛ این دانشگاه با کسب امتیازات لازم در دور نخست مسابقات، باید در ادامه با تیم‌هایی از کشورهای آلمان، تایوان و برزیل به رقابت بپردازد.

رییس کمیته ملی ربوکاپ جمهوری اسلامی ایران گفت: تیم های ایرانی که به دور بعد صعود کردند در بخش لیگ امدادگر مجازی، تیم‌های دانشگاه آزاد قزوین، امیرکبیر و دبیرستان رسالت بودند که باید در این دور با تیم‌هایی از ترکیه، ژاپن و هلند رقابت کنند.

به گفته موسی‌خانی در لیگ انسان‌نما (سایز کوچک) تیم MRL دانشگاه آزاد قزوین با غلبه بر تیم‌هایی از فرانسه و ژاپن به مرحله بعد صعود کرد، بنابراین در ادامه رقابت‌ها باید با تیم هایی از کشورهای فرانسه، اتریش، آلمان و انگلیس روبرو شود.

وی در ادامه با اشاره به حضور تیم‌های باسط پژوه و ایلچی در لیگ ربات انسان‌نما (سایز بزرگسال) گفت: دراین لیگ شاهد حضور دو تیم ایرانی هستیم که تیم باسط پژوه با غلبه بر تیم تایوانی به دیدار تیمی از آلمان خواهد رفت و تیم دانشگاه آزاد ایلچی با کسب تساوی مقابل تیمی ازکره جنوبی به دیدار تیمی از چین می‌رود.

رییس کمیته ملی ربوکاپ ایران یادآور شد: همچنین در لیگ شبیه ساز عامل تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در روز نخست با کسب بیشترین امتیاز به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کرد و تیم‌هایی از دبیرستان فرزانگان و چین نیز، این تیم را تعقیب می‌کنند.

بیستمین مسابقات جهانی ربوکاپ ۲۰۱۶ با همکاری فدراسیون جهانی ربوکاپ و با حضور ۲۰۰ تیم از ۴۵ کشور دنیا از روز پنج شنبه، ۱۰ تیرماه در شهر لایپزیگ آلمان گشایش یافت و تا پنج روز ادامه دارد.