معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: این دانشگاه تاکنون در حوزه فرهنگی فعالیت مناسبی نداشت به همین دلیل تأسیس کانون‌های فرهنگی برای فعالیت دانشجویان در دستور کار قرار گرفت و اولین کانون فرهنگی‌ هنری دانشکده راه‌اندازی شد.

دکتر امیرهوشنگ باورصاد در گفت‌وگو با ایسنا، از راه‌اندازی کانون فرهنگی‌هنری ”سیکا” در دانشکده علوم پزشکی شوشتر خبر داد و اظهار کرد: این کانون به‌عنوان یک کانون فرهنگی‌هنری و تحت نظر شورای صنفی دانشکده در زمینه اقدامات و برنامه‌های خیریه فعال خواهد بود.

وی افزود: همچنین کانون‌های هنری مانند نقاشی و خطاطی در زیرمجموعه این کانون فعالیت می‌کنند. این کانون اولین کانون فرهنگی‌هنری دانشکده علوم پزشکی شوشتر است و از نیم‌سال اول ۹۶-۹۵ شروع به ثبت‌نام و جذب دانشجویان خواهد کرد.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم پزشکی شوشتر تصریح کرد: دانشکده تاکنون در زمینه فرهنگی چندان عملکرد مناسبی نداشته است بر این اساس کانون فرهنگی‌هنری سیکا و دفتر بسیج دانشجویی در دانشکده راه‌اندازی شدند زیرا علاقه‌مند هستیم که دانشجویان علاوه بر حوزه علمی در حوزه‌های هنری و فرهنگی نیز فعالیت مناسبی داشته باشند.