سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – دانشگاه آزاد اسلامی عنوان غرفه برتر در بخش های پژوهش و اجرای مسابقات در بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم شد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، رئیس اداره کانون ‌های قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: دانشگاه آزاد با ارائه ۱۵۰ اثر منتخب دانشجویان در نمایشگاه حضور داشت که غرفه برتر شناخته شد.
بیت‌الله عزتی، با اشاره به انتخاب سه اثر دانشگاه آزاد اسلامی برای ارائه در هفته فرهنگی ایران در پاریس گفت: حضور افزون بر ۱۲۰ هزار دانشجو در مسابقات قرآنی، نشان از اهتمام دانشگاه آزاد اسلامی به فعالیت‌های قرآنی و استقبال دانشجویان از این برنامه‌‌ها دارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، همچنین دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان غرفه برتر در جذب مخاطب و برگزاری نشست ‌های تخصصی، دانشگاه الزهرا(س) به عنوان غرفه برتر در معرفی کارآفرینان برتر، دانشگاه قرآن و حدیث به عنوان غرفه برتر در نوآوری و آموزش مجازی، دانشگاه پیام‌نور به عنوان غرفه برتر در ارائه راهکار در راستای تحقق شعار نمایشگاه در حوزه تدبر در قرآن، دانشگاه فرهنگیان به عنوان غرفه برتر در برگزاری کارگاه‌ های زنده و طراحی دکوراسیون نمایشگاهی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای به عنوان غرفه برتر در ارائه آثار هنری قرآنی برگزیده شدند.
بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از ۲۴ خرداد تا هشتم تیر ماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد.