سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران – ایرنا – دانشگاه مذاهب اسلامی با صدور بیانیه‌ای آحاد مردم مسلمان را برای حضوری با شکوه در حماسه روز جهانی قدس فراخواند.

پی اچ دی آزمون : به گزارش گروه فرهنگی ایرنا به نقل از روابط عمومی، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه مذاهب اسلامی در این بیانیه ضمن گرامیداشت ‘روز جهانی قدس’ آورده است:‌ آخرین جمعه ماه مبارک رمضان خاستگاه خیزش امت اسلام به سوی آزادی قدس شریف از سلطه صهیونیسم جهانی و از مهمترین یادگارهای امام راحل (ره) است که نقطه عطفی را در مبارزات حق‌طلبانه مسلمانان برای نجات مسجد‌الاقصی از چنگال غاصبان مستکبر رقم بزند.
در ادامه عنوان شده است: مسأله قدس به رغم همه شیطنت‌های جریان تکفیری در منطقه که به دنبال انحراف افکار عمومی از آنچه در کانون توجه مسلمانان قرار دارد، همچنان مسأله نخست جهان اسلام است و تا روز پاک‌سازی قدس از چنگال صهیونیسم مسأله نخست باقی خواهد ماند.
در این بیانیه با تاکید بر وحدت بین مسلمانان ابراز امیدواری شده که ملت بزرگ ایران و ملت های دیگر اسلامی و آزاده جهان بار دیگر به ندای رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله) لبیک خواهند گفت.