سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان‌های استان تهران از تعهد ۶٠ درصدی خیرین مدرسه ساز خبر داد.

 

مجید پیروزان مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان‌های استان تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: از ابتدای خرداد ماه تا پایان تیر ماه پیگیری امور مالیات های مستقیم خیرین مدرسه ساز در دستور کار قرار دارد که طبق آن تمام امور مالیاتی خیرین بررسی و برنامه هایی در این رابطه تدوین می شود.
مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان‌های استان تهران در خصوص پروژه های کنونی مجمع خیرین عنوان کرد: دستورات لازم برای ساخت مدارسی در ملارد و شهریار ابلاغ شده همچنین ۶۶ پروژه خیر ساز مشارکتی دیگر نیز در دستور کار قرار دارد که طبق آن با توجه به اعتبارات موجود اقدامات لازم انجام می شود.
وی در ادامه بیان کرد: پروژه نیمه کاره “فضای آموزشی بهارستان یک” در ساوه نیز با کمک یک میلیاردی خیرین در دستور کار قرار دارد تا دانش آموزان آن مناطق به دلیل کمبود امکانات از تحصیل باز نمانند.
پیروزان اذعان کرد: پردیس و بومهن نیز به شهرستان های استان تهران پیوست که قریب به ۵٠ هزار دانش آموز را تحت پوشش خود قرار داده و با کمبود ٣٢ مدرسه در این مناطق رو به رو هستیم، امیدواریم تا پایان سال جاری مقداری از مشکلات مرتفع شود.
مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان‌های استان تهران عنوان کرد: تا کنون ۶٠ درصد از خیرین نسبت به تعهدات خود اقدامات لازم را انجام دادند که امیدواریم تا پایان سال جاری نیز سایر خیرین نسبت به تعهدات خود پایبند باشند تا مشکلات مدرسه سازی تا حد قابل توجهی مرتفع شود.