شرکت آمریکایی Dell از جدیدترین محصول خود که یک مانیتور ۷۰ اینچی است رونمایی کرد.

به گزاش ایسنا به نقل از سایت Dell، این شرکت یک صفحه نمایش لمسی ۷۰ اینچی به نام مانیتور تعاملی اتاق کنفرانس(Dell Interactive Conference Room Monitor  ) یا  C7017T را طراحی کرده که جایگزینی برای وایت بردهای تعاملی موجود در مدارس است.

این صفحه نمایش دارای وضوح تصویر ۱۰۸۰ پیکسل بوده و به هنگام استفاده از آن می‌توان از ۱۰ انگشت و همچنین دو قلم برای لمس صفحه و نوشتن در جلسات مهم استفاده کرد.

C7017T  برای مصارف خانگی و کاربران عادی طراحی نشده و به طور خاص مناسب استفاده در محیط‌های آموزشی و هم چنین کسب و کارهایی است که به یک نمایشگر تعاملی صفحه تخت نیاز دارند.

همانطور که گفته شد، وضوح تصویر این نمایشگر تنها ۱۰۸۰ پیکسل بوده و با وجود ظاهر بزرگ در مقایسه با سایر صفحه نمایشهای موجود در بازار از میزان پایین‌تری از کیفیت تصویر برخوردار است. به این ترتیب بیشتر برای کلاسهای درس یا برگزاری جلسات مورد استفاده می‌باشد. 

این مانیتور همچنین به یک لایه محافظ ضد لک برای جلوگیری از بجا ماندن اثر انگشتان و همچنین  یک لایه محافظ ضد تابش مجهز شده است.

این مانیتور هم چنین دارای پورت‌های ورودی مختلف است که کار را برای معلمان مدارس راحت می‌کند زیرا به راحتی می توانند دستگاه‌های مختلف را به این صفحه نمایش متصل کنند.

این شرکت آمریکایی قیمت مانیتور جدید خود را ۵۰۰۰ دلار اعلام کرده است.