فراخوان پذیرش شرکت در مرکز رشد پارک علم و فناوری و مرکز رشد شعبه پردیس ابوریحان پارک علم و فناوری دانشگاه تهران منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به منظور حمایت از تجاری‌سازی محصولات/خدمات فناورانه قابل ارائه به بازار شرکتهای نوپا و افزایش هم‌افزایی علمی و ارتقای فناوری، نسبت به پذیرش تعداد محدودی شرکت در مرکز رشد اقدام کرده است.

تمام متقاضیان باید شرایط اولیه پذیرش در مرکز رشد را بصورت دقیق مطالعه کرده و در صورتی‌که حائز شرایط اولیه هستند، نسبت به تکمیل کاربرگ‌ها و ارسال درخواست تقاضای پذیرش اقدام کنند.

بر اساس اعلام دانشگاه تهران، اگر شرکتی به نمونه محصول یا خدمت قابل ارائه به بازار دست یافته و در حال حاضر به عنوان یک شرکت نوپا در حال کار است و یا تیم کاری خود (هیات موسس) را تشکیل داده و در شرف ثبت شرکت است، می‌تواند در صورت داشتن شرایط «عدم عضویت و استفاده از تسهیلات سایر مراکز رشد کشور»، «ارائه معرفی‌نامه از پردیس ابوریحان جهت تقاضای استقرار (صرفا ویژه متقاضیان پذیرش در مرکز رشد شعبه پردیس  ابوریحان)»، «ارائه‌دهنده محصولات و خدمات در سطوح فناوری متوسط به بالا (منظور، محصولات و خدماتی است که از فرایندهای تحقیق و توسعه و یا مهندسی معکوس تولید شده باشند)»، «وجود محصول/ خدمت در حال ارائه به بازار (و یا آماده ارائه به بازار)» و  «وجود طرح کسب و کار شامل مدل کسب وکار و برنامه مالی اداره شرکت با تأکید بر نحوه تامین منابع مالی مورد نیاز» برای ورود به پارک در مرکز رشد اقدام کند.

آخرین مهلت بابت ارسال مدارک و ثبت نام در مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه تهران تا پایان روز شنبه، ۱۹ تیرماه و یا ارسال ۳۰ درخواست اول است. همچنین آخرین مهلت بابت ارسال مدارک و ثبت نام در مرکز رشد شعبه پردیس ابوریحان پارک علم و فناوری دانشگاه تهران تا پایان روز شنبه، ۱۹ تیرماه و یا ارسال 20 درخواست اول است.