​مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته حداقل ۳۰ واحد فناور باید جذب مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان شوند.

پارک علم و فناوری

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا،‌ دکتر پویان ادیبی در چهارمین جلسه شورای مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری استان هرمزگان، به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده طی سه ماه گذشته پرداخت و گفت: در این مدت یازده واحد فناور جدید پذیرش شدند.

وی با بیان اینکه این واحدها به فراخور نیاز استان ایده فناورانه ارائه کرده‌اند، افزود: در این ارتباط واحدهای فناور مذکور در حوزه‌های پلیمر، مهندسی صنایع، فناوری اطلاعات، صنایع دستی، کارآفرینی، شیمی و کشاوری پس از داوری در مرحله رشد مقدماتی و ورود به مرحله رشد پذیرش شده‌اند.

ادیبی گفت: واحدهایی که در مرکز رشد پذیرش می‌شوند باید نتیجه کار آنها منتج به محصول فناورانه شود که اگر در مدت مشخص شده این امر محقق نشود از پوشش مرکز رشد خارج می‌شوند.

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان در ادامه افزود: هشت شرکت نیز پس از پذیرش در این مدت از مرکز رشد خارج شده‌اند که تعدادی به علت انصراف و تعدادی نیز با توجه به شرایط نظارتی ما به مرحله رشد نرسیده‌اند.