سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از پرداخت وام مسکن تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای دانشجویان متاهل این دانشگاه خبر داد.

رضا جزنی خانی معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به این که به دانشجویان متقاضی وام های تحصیلی، مسکن، ودیعه مسکن، ضروری، بنیاد علوی و شهریه پرداخت می‌شود، گفت: مبلغ وام تحصیلی مجرد ماهیانه ۶۵ هزار تومان و متأهل ماهیانه ۸۸ هزار تومان و مبلغ وام مسکن برای دانشجویان مجرد ماهیانه ۵۰ هزار تومان و متأهل ماهیانه ۷۵ هزار تومان است.
وی ادامه داد: مبلغ وام ضروری برای دانشجویان مقاطع Phd، دستیاری و دکترای حرفه‌ای ۶۰۰ هزار تومان، برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ۳۰۰ هزار تومان و برای دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی ۱۵۰ هزار تومان است که البته تنها یکبار در طول تحصیل می‌تواننند از آن بهره‌مند شوند.
جرنی در خصوص میزان وام ودیعه مسکن عنوان کرد: به دانشجویان متأهل مقاطع ارشد، Phd و تخصص هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سایر مقاطع پنج میلیون تومان تعلق می‌گیرد.
معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خاطرنشان کرد: علاوه بر این مبلغ که توسط صندوق رفاه پرداخت می‌شود، به منظور ایجاد تسهیلات برای دانشجویان متآهل، از سال گذشته، این دانشگاه حداکثر، تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای هر دانشجو از محل اعتبارات دانشگاه، ودیعه مسکن پرداخت می نماید.
َ