رئیس دانشگاه صنعتی همدان گفت: کسانی موفق هستند که علاوه بر کسب مدرک، مهارت هم بیاموزند، چرا که داشتن مهارت در کنار مدرک تحصیلی از جمله امور لازم و ضروری برای دانشجویان است.

 به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، دکتر محمود نیلی در جمع تشکل ها و فعالان فرهنگی دانشگاه صنعتی همدان به جایگاه مهم تشکل ها در پرورش مدیران آینده اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری و مسئولان ارشد نظام همواره بر جایگاه مهم تشکل ها در دانشگاه ها تاکید فراوان داشته اند چرا که دانشگاه ها مهمترین مرکز تربیت مدیران آینده کشور هستند.

 وی ادامه داد: تشکل های دانشجویی جایگاه بالایی در دانشگاه ها دارند و باید با روحیه استقلال طلبی، مطالبه گری و پرسشگری نقش خود را در دانشگاه ایفا کنند.

وی در خصوص مشکلات مطرح شده دانشجویان گفت: حساسیتهای دانشجویان کاملا بجا و شایسته است و ما همه تلاش خود را انجام می دهیم که دانشجویان در رفاه باشند. دانشگاه صنعتی همدان بهترین دانشجویان و اساتید را دارد و من به آینده این دانشگاه امیدوارم و به طور قطع تک تک دانشجویان در آینده می توانید از مدیران و کارآفرینان نمونه کشور باشند.

وی دامه داد: دانشجویان اگر به دنبال موفقیت و پیشرفت خود هستند باید بتوانید مهارت های مرتبط به کار ورشته تحصیلی خود را فرا بگیرید چرا که ایده داشتن و حتی مهندس عالی بودن و داشتن مدرک به تنهایی، ارزش خاصی ندارد.

رئیس دانشگاه صنعتی همدان گفت: متاسفانه برخی دانشجویان و فارغ التحصیلان کشور ناامید هستند و تنها راه حل مشکل خود را مهاجرت می دانند در صورتی که ایران در حال حاضر بهترین فرصت برای فعالیت، پیشرفت و رشد است.