سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۵ تیر ۹۵ خبر داد.

 

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تا کنون نسبت به انتخاب کد رشته محل های امتحانی خود در فرم انتخاب رشته اقدام نکردند و همچنین با توجه به اینکه برخی دانشگاه ها و موسسات اقدام به حذف، اصلاح برخی رشته ها پس از انتشار دفترچه راهنما کرده اند مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۵ تیر ۹۵ تمدید شد. 
مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه گفت: داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه مجاز به انتخاب رشته شدند ضرورت دارد حداکثر تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۵ تیر ۹۵ با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه منتشره این سازمان نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه از کد رشته محل های امتحانی مجاز یا کد رشته امتحانی مجاز اقدام و نسبت به ثبت کد رشته انتخابی در فرم اینترنتی اقدام کنند. 
توکلی اظهار داشت: به کلیه داوطلبانی که تا کنون نسبت به انتخاب کد رشته تحصیلی و تکمیل فرم اینترنتی اقدام نکردند اکیدا توصیه می شود در فرصت تمدید شده نسبت به انتخاب رشته اقدام و بدیهی است پس از انتشار اطلاعیه مذکور (حذف و یا اعلام رشته های جدید توسط دانشگاه ها) می توانند نسبت به ویرایش کد رشته محل خود اقدام کنند. 
وی تاکید کرد: در ضمن داوطلبانی که انتخاب رشته کرد اند می توانند در این فرصت تعیین شده نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.