سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس آموزش الکترونیکی دانشگاه خواجه نصیر از برگزاری دوره‌های کوتاه مدت و بلندمدت از سال تحصیلی جدید در این دانشگاه خواجه نصیر خبر داد.

 

فرید خوش الحان رییس آموزش الکترونیکی دانشگاه خواجه نصیر در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: این تفاهمنامه در سه محور برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت  تخصصی، دوره‌های ضمن خدمت کارکنان و دوره‌های مشاوره‌ای به مخاطبین در قالب دوره‌های آزاد و دوره هایی که منجر به ارائه مدرک رسمی می‌شوند، منعقد شده است.
وی ادامه داد: انعقاد این تفاهم‌نامه زیرساخت‌های علمی و فناوری در کنار تمرکز این دوره‌ها روی مقاطع تحصیلات تکمیلی است اما چنانچه تقاضا در مقطع کارشناسی نیز وجود داشته باشد. می‌توان این تقاضا را در قالب تفاهم‌نامه مطرح و اجرایی کرد.
 رییس مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر افزود: به فردی که در دوره‌های آزاد شرکت کند گواهی که مورد تایید دانشگاه صنعتی خواجه نصیر و جهاد دانشگاهی است، اعطا می‌شود و چنانچه فرد در دوره‌ای که منجر به مدرک رسمی می‌شود شرکت کند به او مدرک رسمی مورد تایید وزارت علوم اعطا خواهد شد.
خوش الحان یادآور شد: امیدواریم بتوانیم دوره‌های مذکور را از مهرماه جاری آغاز کنیم هزینه دوره‌هایی که منجر به ارائه مدرک رسمی می‌شوند طبق مصوبه دانشگاه و هزینه دوره‌های آزاد بسته به نوع دوره متفاوت است.
انتهای پیام