سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران- ایرنا- مجموعه ورزشی مصطفی صدرزاده شهید مدافع حرم و دو سالن اجتماعات با نام چهره های ماندگار علمی در مجتمع دانشگاهی ولیعصر(عج) توسط رییس دانشگاه آزاد افتتاح شد.

پی اچ دی آزمون : به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، این مجموعه ورزشی با مساحت یکهزار و ۵۰۰متر و ۸۰ نفر ظرفیت در ۴ ماه ساخته شده و شامل دو سالن بدنسازی، تاتامی، تنی، دارت، تنیس روی میز، فوتبال دستی و شطرنج است.
حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی روز سه شنبه در این مراسم با بیان اینکه این مجموعه ورزشی قبلاً یک انبار بلااستفاده بوده است، ساخت مجموعه ورزشی شهید صدرزاده را مصداق بارز اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: سرمایه‌گذاری در امر ورزش، به سلامت جوانان کمک کرده و مانع بروز ناهنجاری‌های اجتماعی می‌ شود.
سالن اجتماعات پورسینا به مساحت ۳۰۰ متر و ظرفیت ۲۰۰ نفر که در جهت حمایت از تولید ملی، برای تجهیز این سالن از تولیدات داخلی استفاده شده است نیز امروز افتتاح شد.
سالن کنفرانس پروفسور مصطفی عسکریان هم یکی دیگر از پروژه‌ هایی بود که امروز توسط عسکریان به همراه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح شد.ظرفیت این سالن ۳۵ نفر به متراژ ۱۱۰مترمربع است.