سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) –  تهران-ایرنا- رییس ستاد عمره و عتاب دانشگاهیان گفت: زائرانی که نامشان به عنوان زائر اصلی و ذخیره برای اعزام در این دوره اعلام نشده؛ می توانند با ثبت نام مجدد در سامانه، تا پایان سال ۹۵ به عتبات اعزام شوند.

پی اچ دی آزمون : حجت الاسلام محمدرضا فقیهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: همه زائران این دوره اعم از ذخیره و اصلی برای نهایی کردن ثبت نام تا ۵ تیرماه فرصت دارند.
وی گفت: ضروری است که تمام زائران ذخیره، مراحل ثبت نام نهایی و تکمیل مدارک را همچون زائران اصلی انجام دهند.
رییس ستاد عمره و عتاب دانشگاهیان افزود: تعدادی از پذیرفته شدگان دانشگاهی با توجه به شرایط تحصیلی و مالی نمی توانند به عتبات اعزام شوند، بنابراین احتمال اعزام زائران ذخیره هم وجود دارد.
وی یادآور شد: بر همین اساس این نوید را به زائران ذخیره می دهیم که تعداد قابل توجهی که شرایط آنها مهیا بوده و مدارک را کامل تحویل داده باشند؛ در صورت انصراف زائران اصلی به عتبات اعزام شوند.
فقیهی خاطرنشان کرد: اگر تاریخ اعزام های افراد منصرف شده نیز به گونه ای باشد که نتوان جایگزینی کرد؛ سعی می شود در کاروان های دیگر اعزام شوند.
وی در ادامه یادآور شد: زائرانی که نامشان در قرعه کشی به عنوان زائر اصلی و ذخیره اعلام نشده می توانند با ثبت نام مجدد در سامانه پایان سال ۹۵ به عتبات اعزام شوند که در ماه های آینده اطلاع رسانی خواهد شد.