در راستای امضاء تفاهم نامه بین شبکه دنا و دانشگاه یاسوج، به زودی برنامه رادیویی «صدای دانشگاه» در صدا و سیمای استان تولید و پخش می شود.

دانشگاه یاسوج

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کهگیلویه و بویراحمد، دکتر محمودرضا رحیمی، رئیس دانشگاه یاسوج در دیدار معاون و مدیران تولید و پخش صدای جمهوری اسلامی ایران مرکز استان گفت: در عصر کنونی ضرورت تعامل سازمانها و دستگاههای دولتی با رسانه‌های قوی و قابل اعتماد برای پیشبرد اهداف سازمانی، امری غیرقابل اجتناب است.

وی با بیان اینکه دانشگاه یاسوج به عنوان دانشگاه مادر استان، رسالت خود را در تأثیرگذاری مثبت بر محیط پیرامونی خویش می بیند، افزود: بدون شک اهداف عالیه هر دانشگاهی، ترویج و تبلیغ فرهنگ علم‌آموزی و دانش‌اندوزی است.

رحیمی با اشاره به سخن رهبر فقید انقلاب که صداوسیما را دانشگاه عمومی خواند، بیان کرد: صداوسیما باید در کنار ارگان‌ها و سازمانهای آموزشی و فرهنگی باشد که بحمدالله این توان و اعتماد در رسانه ملی وجود دارد.

معاون صدای سازمان صداوسیمای استان نیز در سخنانی به تبیین جایگاه دانشگاه در جامعه پرداخت و این نهاد آموزشی و فرهنگی را محور و مبدا تحول در جامعه عنوان کرد.

صابری جو مدیر تولید صدای شبکه دنا نیز در این دیدار، پتانسیل دانشگاه یاسوج در تولید محتوا برای صداوسیما به ویژه رادیو را ارزشمند خواند و خواستار استفاده از توان بالای دانشگاه در تولید برنامه‌های رادیویی شد.

در پایان این دیدار در راستای تفاهم نامه دانشگاه یاسوج و صداوسیمای استان، تولید و پخش برنامه صدای دانشگاه در آینده نزدیک مورد توافق قرار گرفت.