سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس دانشگاه تهران از دورهای مختلف دانشگاه تهران با دانشگاه های مختلف اروپایی و امریکایی در این دانشگاه خبر داد.

محمود نیلی احمدآبادی رییس دانشگاه تهران در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص بازدید کشورهای اروپایی و آمریکایی از دانشگاه تهران گفت: یکی از سیاست‌های دانشگاه تهران این است که تاکنون توانسته بازدیدهای خوبی را برای هیأت های اروپایی و آمریکایی داشته باشد و نتیجه این بازدیدها انعقاد تفاهم نامه و دوره های مشترک بوده است.
وی افزود: سعی شده دانشگاه تهران دوره‌های مشترک را با دانشگاه های مختلف در سراسر جهان انجام دهد که مسلما این دوره‌ها هم برای دانشجویان و اساتید ایرانی مفید خواهد بود و هم باعث تعامل بیشتر می‌شود.
رییس دانشگاه تهران تصریح کرد: در حال حاضر دانشگاه‌های فرانسوی و آمریکایی از دانشگاه تهران بازدید کردند و بنا بر این بوده که دوره‌های مشترک با هم برگزار کنیم.
نیلی احمدآبادی گفت: همچنین با دانشگاه آلمان هم صحبت شده تا بتوانیم این دوره‌های مشترک را برگزار کنیم که امیدواریم نتیجه بخش واقع شود.
رییس دانشگاه تهران یادآور شد: تبادل استاد و دانشجو هم در این بازدیدها صورت می گیرد و یکی از برنامه های اصلی دانشگاه تهران است.