رئیس دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های لرستان بر ضرورت تعیین ساعت فرهنگی در دانشگاه لرستان تاکید کرد و گفت: حلقه‌های صالحین را هم نیز می‌توان در این ساعت فرهنگی برگزار کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‌الاسلام سیداسماعیل حسینی در دیدار اساتید بسیجی دانشگاه‌های خرم‌آباد با نماینده ولی‌فقیه در لرستان، افزود: بسیج اساتید مورد احترام تمام سلایق فکری هستند چون حول محور ولایت فعالیت می‌کنند؛ البته ما به این وضع قانع نیستیم چون بیشتر از این می‌توان از ظرفیت بسیج اساتید استفاده کرد.

وی با بیان اینکه از ظرفیت بالایی از اساتید مؤمن در دانشگاه‌ها برخورداریم، اظهار کرد: اساتید دانشگاه‌های استان در امور خیّر مشارکت می‌کنند و حضور آنها در صف‌های نماز جماعت بسیار ارزشمند است.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان تصریح کرد: بسیج اساتید می‌تواند در تحقق آزاداندیشی که از مطالبات رهبر معظم انقلاب از دانشگاه‌ها است گام مؤثری بردارد و از آن حمایت کند.

حجت الاسلام حسینی بر ضرورت استفاده از ظرفیت اساتید بسیجی برای پاسخگویی به شبهات در فضای فضای مجازی تاکید کرد و افزود: دشمنان در فضای مجازی به‌شدت کار می‌کنند که جوانان را از معنویت تهی کنند و با این حال باید در جهت تقویت باورهای دینی جوانان و بیمه کردن آنها در برابر شبهات دینی تلاش کنیم.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان با بیان اینکه امروز دشمنان عرفان‌های چینی و هندی کهنه را در قالب‌های نو ارائه می‌کنند، تصریح کرد: ازسوی دیگر تفکرات و سبک زندگی غربی سبک زندگی اسلامی را هدف قرار داده است.