از سوی اتحادیه شرکت‌های فنی ومهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌‌های ایمنی، اولین نمایشگاه و جشنواره بین المللی تخصصی حفاظت الکترونیک و اتوماسیون در مردادماه امسال برگزار می‌شود.

الکترونیک

 به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس علمی ایسنا فرشید نوروزخانی، دبیر اجرایی اولین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی تخصصی حفاظت الکترونیک و اتوماسیون (ایران امن)  با اشاره به برگزاری این نمایشگاه، گفت: نمایشگاه و جشنواره بین المللی تخصصی حفاظت الکترونیک و اتوماسیون توسط اتحادیه شرکت‌های فنی ومهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی و با حمایت اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران برگزار می‌شود.

وی زمان برگزاری این جشنواره و نمایشگاه را ۶ تا ۹ مرداد ماه امسال اعلام کرد و ادامه داد: هدف از برگزاری این نمایشگاه بالا بردن سطح علمی، تجهیزاتی و بومی شدن دانش فنی این حوزه در کشور و ایجاد فضای رقابتی سالم در عرصه حفاظتی، امنیتی و ایمنی و تعامل بین صاحبان صنایع، متخصصان و تولیدکنندگان است.

نورزخانی اظهار کرد: این نمایشگاه با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در حوزه‌های مرتبط از کشورهای چین، کره، تایوان و آلمان برگزار می‌شود که محصولات خود را به عرضه نمایش می‌گذارند.