رییس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه هیات رییسه با تبریک پیروزی های تیم های ملی والیبال و کشتی جمهوری اسلامی ایران، گفت: ۱۲ عضو تیم ملی کشتی آزاد و ۶ نفر از اعضای تیم ملی والیبال دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی هستند و این نشانه ای دیگر از بالا بودن هوش اجتماعی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی است.

میرزاده رییس دانشگاه آزاد

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر میرزاده با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با اهدای لوح و هدیه از زحمات این ورزشکاران تشکر خواهد کرد بر لزوم تقویت روحیه ورزشی در محیط دانشگاهی و نگاه علمی و دانشگاهی به ورزش تاکید کرد.

معاون ورزش دانشگاه به عنوان نخستین دستور جلسه به ارائه گزارش کمیسیون تخصصی شماره یک هیات رئیسه پرداخت و در ادامه پیشنهادات این کمیسیون با اصلاحاتی به تصویب رسید.

دکتر سید طه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از مصوبات کمیسیون تخصصی شماره ۲ هیات رئیسه مصوبات این کمیسیون را مطرح کرد و تصمیمات مقتضی در این خصوص اخذ شد.

دکتر سید احمد زرهانی رئیس سازمان سما نیز گزارشی از اقدامات مشترک این سازمان با معاونت عمرانی جهت تامین فضای مورد نیاز برای آموزشگاه ها و مدارس سازمان سما پرداخت و مقرر شد این همکاری ادامه یابد.

همچنین در خصوص پروژه های نیمه تمام عمرانی سازمان سما نیز مقرر شد با همکاری معاونت عمرانی و دفتر حقوقی جلساتی برای این موضوع برگزار شود.

دکتر مرتضی احسانی معاون اداری و مالی دانشگاه نیز گزارشی از مصوبات کمیسیون شماره سه هیات رئیسه ارائه داد و پیشنهادات این معاونت مورد پذیرش واقع شد.

لازم به ذکر است تامین اجرای بندهای مختلف قانون جامع خدمت رسانی به ایثارگران از مصوبات این جلسه بود.

در ادامه حضور روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان در جلسات هیات رئیسه، دکتر جامه بزرگی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آموزشی، دانشجویی، پژوهشی و اداری مالی واحد همدان و واحدهای تابعه مشکلات و مطالبات خود را مطرح کرد و تصمیمات مقتضی در این خصوص اخذ شد.

همچنین دکتر کشاورزی رئیس واحد الکترونیکی ضمن ارائه گزارشی از وضعیت واحد درخواست های واحد الکترونیکی از هیات رئیسه را مطرح کرد و تصمیات لازم گرفته شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در ادامه جلسه پیشنهاد معاون عمرانی دانشگاه در خصوص پاره ای اقدامات عمرانی در خصوص بیمارستان بوعلی و مجتمع ولیعصر واحد تهران مرکزی به تصویب رسید.