سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – آیین نامه مربوط به اعضای هیات علمی شاغل به تحصیل در دوره دکتری دانشگاه آزاد که قرار است به صورت بورسیه تحصیل کنند به واحدهای این دانشگاه ابلاغ شد.

 

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ فرهاد حسین زاده لطفی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان با توجه به مصوبه یک صد و شصت و یکمین جلسه (مورخ پنجم خرداد ۹۵) هیات رییسه دانشگاه گفت: مقرر شد به اعضای هیات علمی شاغل به تحصیل در دوره کتری تخصصی که تاکنون اقدام به انعقاد قرارداد بورس با واحد دانشگاهی محل اشتغال نکرده اند تا ۳۱ شهریور ۹۵ مهلت داده شود که نسبت به عقد قرارداد بورس با واحد دانشگاهی مربوط اقدام کنند.
وی عنوان کرد: در صورت عدم انعقاد قرارداد بورس توسط این گونه اعضای هیات علمی، عواقب عدم ارتقا به مرتبه استادیاری بر عهده فرد است.
حسین زاده ادامه داد: پرونده کسانی که در مهلت مقرر اقدام نکردند، براساس مفاد بخشنامه (شماره ۹۱۰۷۲/۷۷ در تاریخ ۱۴ آذرماه سال ۹۳) در هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اعضای هیات علمی واحد مطرح و بررسی می شود.
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه مسئولیت اجرای دقیق و نظارت بر این موضوع برعهده معاونان آموزشی واحدهای دانشگاهی است، یادآور شد: معاونان آموزشی واحدها موظف هستند، مراتب را به صورت کتبی به تمام اعضای هیات علمی با مرتبه مربی ابلاغ کنند.