رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام دانشگاهیان برای اعزام به عتبات، امروز قرعه کشی اعزام شوندگان به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد و نتایج نهایی همین امروز از سایت لبیک به اطلاع زائرین خواهد رسید.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا فقیهی با اعلام این مطلب گفت: ثبت نام از دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات از دهم خرداد ماه در سایت لبیک آغاز شد و تا ساعت ۱۵:۰۰ روز ۲۷ خرداد ماه ادامه یافت و در این مدت۹۲۳۷۹ دانشگاهی جهت تشرف به عتبات عالیات ثبت نام نمودند.

فقیهی گفت:قرعه کشی امروز ۲۹ خرداد ماه به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد و نتایج نهایی همین امروز از سایت لبیک به اطلاع زائرین گرامی خواهد رسید.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود:بیشترین گروه ثبت نام کنندگان به دانشجویان متاهل با ۱۹۹۸۰ سرگروه و بعد به پسران دانشجو با ۱۶۳۵۵ نفر اختصاص دارد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از پایگاه اطلاع رسانی لبیک، در این دوره بیش از ۱۳ هزار نفر از دانشگاهیان کشور از مرداد لغایت آبان ماه سال جاری به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.